AO Travma Temel ve İleri Kursu - Ankara 2017

AO Travma Temel ve İleri Kursu – Ankara 2017

 

AO Travma Türkiye olarak her yıl düzenlenen Temel ve İleri kurs bu yıl da 14-17 Ocak 2017 tarihleri arasında eş zamanlı olarak yine Ankara’da gerçekleştirilecektir.

 

Temel Kurs her ortopedi uzmanının eğitiminde vazgeçilmez bir yer alan kırık tedavisinin temel unsurlarını içermekte olup İleri Kursta da bu bilgi ve tecrübelerin spesifik kırıklar için geliştirilmesi planlanmaktadır.

 

Teorik eğitime ek olarak tartışma guruplarında karşılıklı fikir alışverişi ve pratik gruplarında da kemik modeller üzerinde el becerilerini geliştirme imkanı bulabileceğiniz 4 günlük yoğun bir eğitim olacaktır. Her bir eğitim aktivitesinin programı uluslararası deneyimli klinik uzmanlar ve eğitimcilerin içinde bulunduğu bir çalışma grubu tarafından uzun yıllarda geliştirilmiş ve en fazla faydanın sağlanacağı şekilde uygulamaya konmuştur. Günlük pratikte kliniklerinizde uyguladığınız tedavi yöntemlerini ve mevcut bilgilerinizi tecrübeli yerli ve yabancı eğitici kadrosuyla tartışma ve geliştirme şansı bulabileceğiniz kursun temel amacı, AO prensipleri ışığında öğrendiğiniz bilgileri, ipuçlarını ve teknikleri günlük pratiğinize yansıtabilmenizdir.

 

Konusunda oldukça deneyimli ulusal eğiticilerin yanı sıra uluslararası eğiticilerle birlikte karşılıklı iletişimin üst seviyede olduğu kurslarımızdan AO ileri kursuna katılabilmek için temel kursa daha önce katılmış olma ön şartı aranmaktadır.

 

Tüm meslektaşlarımızı AO ailesinin bir parçası olmaya ve AO ruhunu paylaşmaya davet ederiz.

 

Temel Kurs Başkanları: Dr. Gürkan Özkoç, Dr. Önder Ersan

İleri Kurs Başkanları: Dr. Ömür Çağlar, Dr. Mehmet Ali Deveci

 

Haberi Paylaş

İletişim

© 2023 AOTRAUMATÜRKİYE. All rights reserved.