Proksimal Femur Kırıkları Master Kursu

AO Etkinlik ve Anket Uygulaması

 

Sevgili Meslektaşlarımız

 

2-3 Mart 2017 tarihleri arasında Hollanda’nın Rotterdam kentinde Erasmus Üniversitesi Anatomi Laboratuarı’nda “Kadavra üzerinde Proksimal Femur Kırıkları Master Kursu” düzenlenecektir. Kursun başkanlığını GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nden Doç Dr Ufuk Özkaya ve eşbaşkanlığını İtalya’dan Dr Filippo Randelli yapacaklardır. Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

 

Detaylı Bilgi

 

İlk olarak İstanbul’da aynı tarihlerde yapılması planlanan, ancak son zamanlarda artan güvenlik problemleri nedeniyle maalesef Hollanda’da yapılması zorunlu hale gelen bu kursun eğitici kadrosunda, ülkemiz travma cerrahisinin çok tecrübeli hocaları Prof Dr Uğur Işıklar ve Prof Dr Güvenir Okçu da yer almaktadır.

 

Bilindiği üzere AO Kurslarının en üst seviyesi olarak kabul edilen kadavra üzerindeki Master kurslarında uluslararası tecrübeli eğiticiler, hem kendi ilginç vakalarını, tecrübelerini ve kişisel birikimlerini katılımcılara aktarabilecek, hem de katılımcılar kadavra üzerinde bu bilgilerin pratiğini yapma imkanı elde edebileceklerdir. Son derece yararlı olacağından emin olduğumuz bu kursa ülkemizdeki meslekdaşlarımızın katılarak tecrübelerini aktarmaları, kursun bilimsel zenginliğini de arttıracaktır. Katılabilecek tüm meslekdaşlarımızı Rotterdam’daki bu değerli kursta görebilmek arzusundayız.

Haberi Paylaş

İletişim

© 2023 AOTRAUMATÜRKİYE. All rights reserved.